Equiversum

Sklep jeździecki EquiversumFirma Equiversum działa w branży jeździeckiej od 2007 roku. Zajmujemy się sprzedażą sprzętu jeździeckiego, pasz i suplementów. Możemy poszczycić się dużym doświadczeniem i wiedzą oraz zaufaniem tysięcy klientów.
Staramy się cały czas pogłębiać naszą wiedzę i śledzić nowe trendy w branży. Uczestniczymy w profesjonalnych szkoleniach marki Stübben, współpracujemy z lekarzami weterynarii, terapeutami i zawodnikami klasy ogólnopolskiej i europejskiej, dzięki czemu wiemy więcej o motoryce, fizjologii koni, a także specyficznych wymaganiach różnych dyscyplin jeździeckich.

Sami jeździmy konno i posiadamy konie, co sprawia, że doskonale rozumiemy indywidualne potrzeby jeźdźców i ich wierzchowców.

Niemal od początku naszej działalności zajmujemy się sprzedażą i doborem siodeł różnych marek. Dzięki połączeniu naszej wiedzy i doświadczenia z najwyższą jakością produktów Stübben nasi klienci mogą być pewni, że kupią najlepsze dostępne na rynku siodło, idealnie dopasowane do nich i do ich konia.
 

© Equiversum 2016