Stübben Siodło Scout VSD

×

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 394 z /public_html/stubben-siodla/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /public_html/stubben-siodla/includes/menu.inc).
Przeznaczenie: 
Rajdowe
Rozmiar łęku: 
27cm
28cm
29cm
30cm
31cm
32cm
XW
Rozmiar siedziska: 
18"

Siodło trekkingowe Scout – zaprojektowane z myślą o jeźdźcach, którzy spędzają w siodle wiele godzin na końskim grzbiecie.
Wykonane bardzo gustownie i niezwykle praktycznie. Miękkie, głębokie siedzisko zapewnia maksimum komfortu. Tylny łęk wykończony polerowaną stalą nierdzewną dla zabezpieczenia przed zniszczeniem. System długich paneli efektywnie odciąża koński grzbiet podczas długiej jazdy. Siodło wyposażone jest w 10 kółek D ze stali nierdzewnej, które dają możlwość przytroczenia sakw.
Wersja Scout z sakwami – niezwykle praktyczne, niezbędne podczas każdej wędrówki sakwy umieszcza się się po obu stronach siodła.

Dostępne z tradycyjnym siedziskiem, jak również z siedziskiem BIOMEX, odciążającym kręgosłup jeźdźca i ułatwiającym optymalny dosiad.

Kolor skóry: 
Honig
Ebony
Czarny
© Equiversum 2016