Status S

×

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 394 z /public_html/stubben-siodla/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /public_html/stubben-siodla/includes/menu.inc).

Stübben - Status S

Dynamika i elegancja, bardzo cenione w nowoczesnym sporcie, mają swoje odzwierciedlenie w wyglądzie tego siodła. Jego elastyczne i sprężyste siedzisko z wąską talią gwarantuje duży komfort dosiadu, perfekcyjnie balansuje jeźdźca umożliwiając zespolenie się z ruchami konia. Siodło Status S posiada wytworne, luksusowo wykonane wnętrze. Zaprojektowane ono zostało na wysokim poziomie technicznym. Skóra, z której uszyte jest siodło Status S, wygarbowana została przy użyciu preparatów roślinnych, co zapewnia jej miękkość zarówno na zewnątrz siodła jak również od strony wewnętrznej. Wszystkie kanty są całkowicie obszyte i niewidoczne, a w najbardziej newralgicznych miejscach znajdują się profesjonalnie wykonane ręczne szwy. Całkowicie zintegrowane poduszki kolanowe zapewniają komfort i bezpieczeństwo jeźdźca.

Zwieńczeniem ekskluzywnej formy jaką reprezentuje sobą Status S są piękne szafiry oprawione w złotym lub srebrnym nicie siodła

 

Perfekcja w skórze

Wyrazem jakości, klasy i perfekcji wykonania siodła Status S jest pokryta aniliną skóra, po mistrzowsku dopasowane kolory, jak również powściągliwy urok perfekcyjnie położonego ręcznego szwu. Podbicie siodła dopasowuje się do grzbietu konia a miękkie prowadzenie linii siedziska sprzyja optymalnemu balansowi i oddziaływaniu dosiadu. Okucia siodła Status S wykonane są z czystego lub pozłaconego srebra. Wizytówką siodła Status S są piękne, niebieskie szafiry osadzone w obu nitach siodła.

Siodło Status S jest dopasowywane indywidualnie do rozmiarów kona i jeźdźca przez najlepszych fachowców.

Indywidualne szczegóły określone przez Państwa (np. nazwisko i imię) mogą zostać także wygrawerowane na płytce znamionowej. Siodło Stübben - Status S, to nie tylko siodło ale przede wszystkim dzieło mistrza.

Serwis i obsługa klienta

Przez 5 lat, raz w roku siodło może być, na Państwa życzenie, poddane gruntownej kontroli w naszej firmie. Na czas inspekcji otrzymają Państwo siodło zastępcze. Ewentualne zużyte części jak paski etc., jeśli to konieczne, zostaną wymienione. Siodło zostanie zwrócone tak szybko, jak to możliwe.

Rozmiary siedziska: 17”, 17,5”, 18”
Rozstaw łęku: A, B, C, D, E, XW
Trzy rodzaje tybinki: mała, średnia, duża.

Kolory:

  1. kolor skóry: czarny, kolory szwów: czarny, tobacco, biały, srebrny, złoty
  2. kolor skóry: tobacco, kolory szwów: tobacco, biały, srebrny, złoty
  3. kolor skóry: cappucino, kolory szwów: tobacco, biały, srebrny, złoty
  4. kolor skóry: ebony, kolory szwów : tobacco, biały, srebrny, złoty

Termin realizacji zamówienia:

8 tygodni

© Equiversum 2016