Sto lat sukcesów

×

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 394 z /public_html/stubben-siodla/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /public_html/stubben-siodla/includes/menu.inc).

Jako specjalistyczna firma rodzinna, Stübben doskonale łączy w sobie tradycyjne rzemiosło i nowoczesną funkcjonalność. Stübben to prawdziwa marka globalna, produkty z jej logo dostępne są w ponad 50 krajach i na wszystkich pięciu kontynentach. Firma istnieje już ponad jedno stulecie. „Z tego doświadczenia skorzystać mogą wszyscy jeźdźcy – od amatorów, po zawodników na światowym poziomie”, mówi Ralph  Stübben. „Zawsze łączymy najwyższej jakości materiały, zindywidualizowany projekt i doskonałe rzemiosło – gwarantujemy to naszym klientom”. Firma Stübben założona została w 1894 przez Johannesa Stübbena w Niemczech. Przez lata firma rozwijała się wytwarzając siodła i osprzęt dla kawalerii oraz sportu jeździeckiego.

Od dziesięcioleci siodła firmy Stübben uważane są na całym świecie za najlepsze pod względem jakości, dopasowania do jeźdźca i konia. Poza tym, poprzez nieprzerwaną współpracę z czołowymi jeźdźcami i trenerami z całego świata podczas tworzenia nowych modeli, wskazują drogę rozwoju wyczynowego jeździectwa.

Siodła Stübben wytwarzane są ręcznie w obecnej firmie matce w Szwajcarii w Stans, która zajmuje się produkcją i eksportem ich na cały świat. W Polsce dystrybuowane są przez firmę Arpav Sp.zo.o. Na terenie Dolnego Śląska, Wielkopolski, Opolszczyzny i województwa lubuskiego sprzedaz i obsługę prowadzi Firma Equiversum.

Poprzez wdrażanie najnowszych technologii przy produkcji i używaniu najlepszych komponentów oraz skór najwyższej jakości, firma Stübben daje użytkownikom dożywotnią gwarancję na łęki, to znaczy, że nawet po kilkudziesięciu latach użytkowania siodła jeśli łęk (terlica) ulegnie pęknięciu zostanie wymieniony na nowy - bezpłatnie.

Następnym bardzo ważnym punktem jest przygotowanie siodła na miarę dla jeźdźca i konia bez żadnych dodatkowych opłat. Posiadamy również szeroką gamę siodeł testowych co daje naszym klientom stuprocentową pewność, że wybiorą dla siebie i dla swojego konia odpowiedni model siodła.

Wszystkie siodła Szwajcarskiej firmy Stübben posiadają dożywotnią gwarancję na terlicę.

 

 

© Equiversum 2016